1711
1711

سفارش ساخت ربات تلگرام

حتما با تلگرام آشنایی دارید، نرم افزار پیام رسانی که به علت ایده های جدید و همچنین طراحی مناسب به سرعت جای خود را در بین دیگر اپلیکیشن ها بین کاربران جهان از جمله کاربران ایرانی باز کرد. در حال حاضر آمار بالای کاربران تلگرام، این اپلیکیشن را به مکان مناسبی برای ارتباط با کاربران تبدیل کرده است. انتشار مطالب سایت در کانال تلگرام یک راهکار مناسب برای اطلاع رسانی از مطالب جدید سایت شماست، اما نیازمند صرف زمان که این روز ها حکم طلا را دارد است، چه می شود اگر انتشار مطالب سایت به صورت سیستمی و بدون دخالت انسان انجام می شد؟!
یکی از ویژگی های تلگرام امکان طراحی ربات برای انجام امور مختلف، مانند عضو گیری، ارسال پیام به فرد یا گروهی خاص و … است، از این ویژگی میتوان به راحتی در جهت انتشار مطالب وب سایت در کانال تلگرام یا به کاربر(ان) استفاده کرد.
به طور خلاصه ربات تلگرام تکه کدی است که بر اساس تنظیمات از پیش تعیین شده که در اختیار کاربر قرار دارد، فعالیت خاصی، مانند ارسال پیام را به صورت خودکار انجام می دهد، در حقیقت ربات تلگرام تقریبا محدودیتی در انجام فعالیت مرتبط با تلگرام ندارد.تلاش ما بر این هست که بتوانیم بهترین خدمات طراحی و ساخت اپلیکیشن ٫ وب سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل و سئو را به مشتریان خود ارائه کنیم. طراحی سایت آقای گروه به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در طراحی و ساخت ربات تلگرام و زمینه سئو و طراحی سایت نه تنها در تهران بلکه در سرتاسر ایران است. هدف از تشکیل این گروه توسعه ربات تلگرام و کمک به افراد و صنایع مختلف برای حضور در بازار اینترنتی است. طراحی ربات تلگرام آقای گروه برای تسریع و فراهم نمودن بستری مناسب برای حضور دردنیای تجارت آنلاین اقدام به مشاوره طراحی سایت و بررسی نیازهای مشتریان و راهنمایی برای دست یابی به یک مسیر ونتیجه در زمینه کاری شما می نماید.
در نظر داشته باشید که ما صرفا برای مشتریان خود ربات تلگرام طراحی نمی کنیم بلکه با طراحی سیستم های اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل ابزاری را در اختیار آنها قرار می دهیم تا بتوانند به نتایج مورد نظر خود برسند. همچنین علاوه بر ایجاد ابزار مناسب به آنها کمک می کنیم تا بتوانند به خوبی از این ابزار استفاده کنند و تا انتهای راه همراه آنها هستیم. برخی از خدمات مهمی که آقای گروه به مشتریان خود ارائه می دهد عبارتند از : طراحی سایت حرفه ای ، سئو و بهینه سازی سایت ، طراحی اپلیکیشن موبایل ٫ طراحی و ساخت ربات تلگرام و مشاوره بازاریابی اینترنتی.

دسترسی آسان

دسترسی شما به ربات تلگرام راحت خواهد بود.فقط کافیست به یک نسخه از تلگرام چه بر روی کامپیوتر چه بر روی تلفن همراه یا تبلت دسترسی داشته باشید.

مدیریت مطمئن و قوی

مدیریت شما بر روی ربات تلگرام بر اساس شناسه منحصر به فرد شما در تلگرام خواهد بود ;همچنین امکان چند مدیریتی بودن فراهم است.حتی میتوانید چندین نوع کاربر متفاوت داشت.مثلا مدیر،کاربر،نظارت کننده و …

عضویت

ربات تلگرام به راحتی توانایی عضو گیری را دارد.کاربر به راحتی با Start کردن ربات عضو میشود و با ارسال دستور /laghv_ozviat عضویت خود را لغو میکند.

تنظیمات ربات

هر تنظیمی لازم و مورد نیاز باشد یا مدیر ربات تلگرام درخواست دهد به ربات افزوده خواهد شد.مثلا شما به عنوان مدیر ربات تلگرام درخواست ایجاد تنظیمات ارسال اتوماتیک اخبار سایتتون رو میدید تا توی اون زمانی که خودتون میخواید تنظیم کنید تا اخبار ارسال بشه برای اعضا.

کنترل با خط فرمان

ربات تلگرام را با پیام ها و فرمان هایی که با / شروع میشود به راحتی میتوانید کنترل کنید. همچنین کلید Command در کنار فیلد نوشتن مطلب قابل مشاهده خواهد بود #لینک

پشتیبانی

در هر لحظه ایی و هر مرحله ایی نیاز به تغییرات در ربات تلگرام بود در اولین فرصت توسط ما انجام خواهد شد. کوچکترین مشکل و اختلالی در کارکرد ربات تلگرام که توسط سرور های ما کنترل میشود ایجاد شود در سریعترین زمان ممکن بررسی و رفع میشود

صفحه کلید اختصاصی

هر بازخوردی و هر عملی در ربات تلگرام میتواند یک صفحه کلید اختصاصی داشته باشد .

قابلیت افزودن به گروه

ربات تلگرام قابلیت افزوده شدن به هر گروهی را دارید.ربات تلگرام قابلیت تنظیم شدن دریافت کلیه پیام های گروه یا فقط فرمان هایی که در گروه ارسال میشود را داراست.

ذخیره سازی کلیه رویدادها

ربات تلگرام توانایی ذخیره سازی کلیه اتفاقات و پیام های دریافتی را دارد.هم پیام های دریافتی در خصوصی و پیام های دریافتی در گروه و هم کلیه درخواست های مدیریت و کاربران.

سرور کاملا اختصاصی و مجزا

ربات تلگرام شما به صورت کامل از طریق سرورهای ما کنترل و مدیریت میشود به همین جهت توانایی هر گونه ساخت رباتی توسط ما برای شما فراهم است.

پنل مدیریت ربات

ما به شما پنلی ارائه خواهیم داد که از طریق آن به راحتی بتوانید بر روی عملکرد ربات خود و اعضاء آن مدیریت کنید.

دریافت هرگونه فایل

شما در تلگرام هر گونه فایلی بتوانید ارسال و دریافت کنید در ربات تلگرام هم میتوانید هر گونه فایلی را ارسال و دریافت کنید.

اتصال به اینستاگرام

ربات تلگرام شما به راحتی قابلیت اتصال به اکانت اینستاگرامتان را دارد و میتواند پست های شمارا با اعضای رباتتان به اشتراک بگزارد.

اخبار وبلاگ